Få 365 Minirisk bagepapir til kun 5 kr. og Odense Marcipan til 38 kr. - Se de bedste lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Vildbjerg og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, Meny, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Coop365: 365 Minirisk bagepapir eller Skrald-let affaldsposer til kun 5 kr.

Coop365 tilbyder et fantastisk tilbud på 365 Minirisk bagepapir i ark eller Skrald-let affaldsposer. Du kan få en pakke med 15-22 stk. for kun 5 kr. Dette tilbud gælder fra torsdag den 20. november til onsdag den 26. november.

Meny: Odense Marcipan til 38 kr. pr. stk.

Hos Meny kan du få Odense Marcipan til en pris på 38 kr. pr. stk. (375 g). Der er en begrænsning på 4 stk. pr. kunde, hvorefter prisen stiger til 81,95 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra fredag den 21. november til torsdag den 27. november.

Netto: Kyllingebrystfilet til 25 kr. for 400 g

Netto tilbyder kyllingebrystfilet til en pris af 25 kr. for 400 g, hvilket svarer til en kilopris på 62,50 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 22. november til fredag den 28. november.

Rema 1000: Pizza Snack til kun 5 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Pizza Snack i varianterne Margherita, salami eller bacon & bechamel, til en pris på kun 5 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra søndag den 23. november til lørdag den 29. november.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.