3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vildbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vildbjerg er to nye boliger netop kommet på markedet. En rummelig villa kan findes på Odinsvej 15 i Skibbild. Denne villa strækker sig over 174 kvadratmeter fordelt på 5 rum.
Den er placeret på en grund på 505 kvadratmeter og har en udbudspris på 1.695.000 kr. Villaen tilbyder en god mulighed for dem, der søger et større hjem.
En anden spændende mulighed ligger på Præstebakken 8B. Dette rækkehus tilbyder 111 kvadratmeter bolig fordelt på 4 rum, og det er til salg for 1.195.000 kr.
Med et større grundareal på 869 kvadratmeter er der rig mulighed for en dejlig have eller terrasse. Rækkehuset er et attraktivt valg for dem, der ønsker et lidt mindre, men stadig komfortabelt hjem.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.